Podziekowanie I Pozegnanie

Aktualności

lis 01

Podziękowanie i pożegnanie

1 listopada.

To dzień sprzyjający refleksjom i wyciszeniu.

Dlatego adresuję te słowa do wszystkich, którzy w ostatnich miesiącach mailowali do mnie i pisali komentarze na tej stronie. Długo się wahałem, ale podjąłem decyzję. Zawieszamy działalność zespołu. Żegnam się na jakiś czas ze sceną i z Wami. Dziękuję wszystkim, którzy przez ostatnie 6 lat kibicowali nam wiernie, wspierali na koncertach, słuchali naszych kawałków na płytach czy w necie. Pozwoliliście nam rozwinąć się jako artystom i performerom i za to będę dozgonnie wdzięczny.

Mam nadzieję, że w zamian zostawiliśmy trochę dobrej zabawy i rozrywki, na lepszym czy gorszym poziomie. Robiliśmy, co się dało, żeby było na temat, celnie i zabawnie. Wychodziło, jak wychodziło. Recenzje należą do Was. Ja, jeszcze raz dziękuję za śledzenie naszych poczynań i za opinie, te lepsze, jak i te niepochlebne. Wszystkie dały nam do myślenia. Wszystkich którzy czekali na nasze nowe wydawnictwa mogę tylko przeprosić. Nie będziemy nic wydawać w najbliższym czasie. Nie mam w sobie tyle twórczej energii, co dawniej i nie chcę, jak robią to koledzy z branży, nagrywać na siłę, byle tylko wydać coś, co można sprzedać. Szczerze, nie mam aktualnie nic do powiedzenia. A brzydzi mnie wciskanie nagrań robionych na siłę, żeby tylko wycisnąć kilka złotych z dużo młodszych ode mnie słuchaczy. Nie robiłem tak i robił nie będę. Nie chcę popadać w autoparodię i dołączyć tym samym do grona artystów, z których się naigrywaliśmy przez lata. Moja publiczność nie zasługuje na „odrzuty”, ani na wciskanie byle czego. Podziękowałem, przeprosiłem, teraz chcę się pożegnać.

Przynajmniej na jakiś czas.

PS. Jeśli ktoś zachodzi w głowę, co robię ze swoim życiem, to informuję, że trudny okres mam za sobą. Żyję sobie spokojnie w Zielonej Górze, zajmuję się rodziną, wspomagam organizację rozmaitych wydarzeń kulturalnych i jak każdy, szukam równowagi i spokoju ducha. Tego wszystkim serdecznie życzę.

Trzymajcie się ciepło, Mieszko Grupa Operacyjna

 

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink.

136 Responses to Podziekowanie I Pozegnanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *